Послуги сервісних центрів
Умови надання гарантії

Інженери та технічні фахівці RENAULT використали весь свій досвід і знання, щоб створити високоякісний автомобіль з точки зору стійкості на дорозі, зручності при водінні, досконалості форми і конструкції. Фахівці дилерської мережі RENAULT, які постійно освоюють новітні технології, готові проконсультувати Вас з будь-яких питань і надати Вам допомогу за будь-яких обставин.

Гарантія на новий автомобіль
Гарантія на новий автомобіль

3 роки або 100 000 км пробігу (з 1 вересня 2009 року) до досягнення однієї з меж (для автомобілів, придбаних в офіційній дилерській мережі); безкоштовне усунення несправностей, що виникли внаслідок виробничого дефекту.

Гарантія на оригінальні запасні частини і ремонт
Гарантія на оригінальні запасні частини і ремонт

1 рік без обмеження пробігу з моменту проведення платного ремонту або установки оригінальних аксесуарів в офіційній дилерській мережі Renault.

Антикорозійна гарантія
Антикорозійна гарантія

6 років без обмеження пробігу; безкоштовний ремонт або заміна металевих елементів кузова в разі виявлення внутрішньої наскрізної корозії внаслідок виробничого дефекту.

Гарантія на лакофарбове покриття
Гарантія на лакофарбове покриття

3 роки або 100 000 км пробігу (з 1 вересня 2009 року) до досягнення однієї з меж (для автомобілів, придбаних в офіційній дилерській мережі); безкоштовне відновлення лакофарбового покриття кузова або заміна деталей у разі проблем, що виникли внаслідок виробничого дефекту лакофарбових матеріалів або технології їх нанесення. За додатковою інформацією звертайтеся до найближчого до Вас дилерського центру.