Газобалонне обладнання Renault

 
Обирайте краще рішення

GBO

Одне обладнання — 5 переваг!

 
Економія з ГБО

Розрахунки експертів свідчать, що витрати на встановлення системи ГБО в автомобіль повністю окуплять себе вже через 25 000–30 000 км пробігу. З цього часу автомобіль почне «заробляти» кошти власнику.

А скільки заробите ви? 81 копійку на кожному кілометрі!*

Шлях без зупинок на дозаправки - вдвічі довший

Автомобіль з ГБО може працювати на двох видах пального  відразу.  Закінчився газ — двигун автоматично перемикається на бензин. З двома повними баками пального ви можете подорожувати вдвічі далі, не шукаючи заправку.

З газу на бензин - за 2 секунди після натиску на одну кнопку

Запуск транспортного засобу здійснюється на бензині, проте, після прогрівання, автомобіль самостійно перемикається на газ, якщо кнопка-перемикач розташована у відповідному положенні. Закінчився газ? Транспортний засіб автоматично почне використовувати бензин.

Безпечність - понад усе

Завдяки наявності захисних пристроїв відповідно до міжнародних стандартів та європейських норм R67-01, R115,сучасне газобалонне обладнання безпечне у випадку перегріву або механічних перенавантажень. Високий ступінь захисту та своєчасне проходження ТО у дилерській мережі Renault в Україні мінімізує ризики.

З турботою про навколишне середовище, отже - про майбутнє

Газове пальне, в порівнянні з бензином, містить набагато менше речовин, які утворюють при згорянні шкідливі сполуки.— Так, рівень викидів NOx у 2 рази нижче, ніж при роботі на бензині, а CO та CH — нижче взагалі в 10 разів. 

Моделі Renault на газі, які можна придбати у дилерській мережі

 

Чому вам варто обрати ГБО саме у Renault?

 

Якщо переобладнання – то лише у професіоналів**, якщо придбання — то тільки в офіційній мережідилерських центрів Renault. Це гарантія безпеки та надійної роботи вашого авто на газі.

Не втрачаєте гарантії!

При переобладнанні автомобіля у офіційного дилера ви зберігаєте стандартну заводську гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу (залежить від того, що відбудеться раніше).

Окрім того, ви отримує гарантію від виробника газобалонного устаткування — 3 роки або 200 000 км пробігу (залежить від того, що відбудеться раніше).

Усе й одразу

Технічне обслуговування ГБО водночас з плановим ТО авто — це можливо*.

Вам не потрібно витрачати час— зробіть два ТО в одному місці, у будь-якому дилерському центрі Renault України, незалежно від регіону придбання авто або встановлення обладнання. Витратні матеріали завжди в наявності.

* За винятком першого ТО.

ГБО — від італійського розробника

Надійне ГБО — від італійського проектувальника і розробника комплектів газобалонного обладнання BRC Gas Equipment.

BRC Gas Equipment — є лідером ринку устаткування для автомобілів на природньому та зрідженому нафтовому газі, що працює у сфері альтернативного пального з 1972 року. BRC тестують не тільки обладнання, а й автомобілі, на яких ГБО встановлено.

Вся продукція виробляється і контролюється на заводах однієї компанії.

Відповідаємо на найбільш актуальні питання

 
Скільки складе економія після встановлення ГБО

Показники різні, в залежності від технічних характеристик кожної окремої моделі, однак середнє значення економії пального — 40%.

Як змінюється витрата палива при роботі автомобіля на газі

Витрати пального збільшуються приблизно на 20%.

Чи потрібно завжди мати бензин у паливному баку

Так. Експлуатація автомобіля без пального у баку може призвести до перегріву, та виходу з ладу занурюваного паливного насоса.

Які витрати бензину під час використання ГБО

Середнє значення витрат на бензин по відношенню до газу може становити до 15%. Звичайне співвідношення газу і бензину в горючій суміші = 88% газ + 12% бензин. Зменшення показника можливе при використанні прийомів більш економічного водіння. І навпаки, більш агресивне, спортивне водіння збільшує відсоток витрат бензину під час їзди на газі.

Наскільки необхідне перше ТО (1000 км)?

Обов'язково потрібне. На першому ТО перевіряється герметичність та налаштування ГБО, що впливає на безпечність та надійність використання обладнання у майбутньому.

Куди подіти запасне колесо та як зберегти корисний простір багажного відсіку?

При встановленні ГБО у дилерській мережі Renault колесо «вдягнуть» у чохол, який забезпечить його фіксацію у багажному відділенні автомобіля.Задля економії місця запасне колесо можливо замінити ремкомплектом, який вам запропонують у будь-якому дилерському центрі мережі Renault Україна.

Як ГБО впливає на ресурс двигуна?

При згорянні газової суміші відбувається ефективніша віддача енергії, ніж при згорянні бензину, але цю перевагу можливо використати тільки у тому випадку, якщо налаштування ГБО зроблено коректно. Також оптимальні налаштування ГБО дозволяють скористатися іншими перевагами використання газу.

Такими, як збереження оливо-паливної плівки на стінках циліндрів, відсутності нагару на свічках запалювання та зменшення навантаження на циліндро-поршневу групу двигуна. Завдяки цьому деталі зношуються повільніше, а отже, і двигун служитиме довше.

Чи можливо встановлення ГБО у кредит?

Так! ГБО в лізинг чи кредит – це можливо! Автомобіль Renault з газобалонним обладнанням бере участь у програмах Renault Finance.

 

* Мається на увазі автомобіль з літровим двигуном, що з моменту монтажу газобалонного устаткування пройшов шлях у 30 000 кілометрів. Середній розрахунок окупності зроблено спеціалістами Рено на підставі вартості автомобіля, з урахуванням встановлення ГБО типу S32, та витрат пального в міському циклі, а також витрат, пов’язаних з сервісним обслуговуванням. Реальні витрати можуть відрізнятися від розрахункових, в залежності від типу водіння, змін вартості пального та сервісного обслуговування.​

 

 

Під поняттям «заробляти» мається на увазі можливість заощадити зазначену суму у середньому у розрахунку вартості пального на один кілометр (у порівнянні із аналогічним автомобілем з бензиновим двигуном (1л) за підставу розрахунку взято вартість пального: бензин 26,68 грн., газ 12,39 грн., та середні витрати пального бензин 6,7 л на 100 км, витрати пального бензин + газ = 7,7л на 100 км.)    

 

** Мається на увазі переобладнання на автомобілі Renault у вигляді встановлення ГБО установником, авторизованим АТ «Рено Україна», згідно вимог виробника обладнання та чинного законодавства (наприклад, дилерські центри Рено та термінал передпродажної підготовки автомобілів Рено, що мають акредитацію на виконання робіт с ГБО відповідно до законодавства), про що покупцеві надаються відповідні документи .