Набори Value + для заміни моторної оливи

Спеціальна пропозиція для автомобілів Renault постгарантійного парку.

Набори Value + для заміни моторної оливи
Набори Value + для заміни моторної оливи

Своєчасна заміна моторної оливи сприяє безпроблемній та тривалій експлуатації вашого автомобіля. Заміну слід проводити кожні 10-15 тис. км. пробігу або 1 раз на рік (в залежності від того, що настане раніше), а при використанні автомобіля в складних умовах – інтервали скорочуються вдвічі.

Для власників постгарантійних автомобілів Renault була розроблена спеціальна пропозиція3набори Value+ для заміни моторної оливи, які дозволяють виконати найпопулярнішу сервісну операцію із додатковою вигодою – до 33%2.

До складу набору, входять:

• каністра оливи 5л із відповідним допуском RN;

• фільтр оливи VALUE+;

• шайба маслозливної пробки.

Всі складові запаковано в окрему коробку.

РЕКОМЕНДОВАНА РОЗДРІБНА ВАРТІСТЬ* НАБОРІВ
Комплект для заміни оливи бензинового двигуна 1,6 л

1 499 грн з ПДВ¹

Типи двигунів: H4M

Олива 5W-40 RN0710

Комплект для заміни оливи дизельного двигуна 1,5 л без сажового фільтра

1 599 грн з ПДВ¹

Тип двигуна: K9K

Олива 5W-40 RN0710

Комплект для заміни оливи дизельного двигуна 1,5 л із сажовим фільтром

1 799 грн з ПДВ¹

Тип двигуна: K9K

Олива 5W-30 RN0720

* У вартість комплектів не включено вартість робіт по заміні оливи

¹ Вказані ціни є рекомендованими і можуть відрізнятися від остаточної ціни, що пропонується дилером Renault в Україні. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Вказані рекомендовані роздрібні ціни станом на 25.04.2024.

² Зазначена вигода розрахована станом на 25.04.2024 на основі порівняння рекомендованої роздрібної вартості Комплектів Value+ для заміни оливи та сумарної рекомендованої роздрібної вартості відповідного набору оригінальних запчастин Renault (оригінальна олива Castrol допуску RN об’ємом 5л, оригінальний фільтр оливи та шайба).

3 Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Renault на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження (території, що перебувають в оточенні (блокуванні)) та/або території на яких тривають активні бойові дії внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України. Пропозиція доступна лише при наданні послуг по заміні моторної оливи у офіційних сервісних центрах Renault. Строк дії пропозиції обмежений наявністю у продажу спеціальних Наборів Value+ для заміни моторної оливи.