Керівництво


Холодков Євгеній

Директор

Holodkov.Evgeniy@sollyplus.com.ua

Відділ продажу


Афанасьєв Володимир

Керівник відділу продажу

тел.: 067 57 11 444

Afanasyev.Vladimir@renault.kh.ua

Черкас Віталій

Продавець нових автомобілів

тел.: 067 50 35 007

Cherkas.Vitaliy@renault.kh.ua

Фуніков Cергій

Продавець нових автомобілів

тел.: 067 626 37 44

ren.ms1@renault.kh.ua

Очковська Дар’я

Продавець нових автомобілів

тел.: 067 639 71 75

ren.sale06@renault.kh.ua

Мацегора Станіслав

Продавець нових автомобілів

тел.: 067 370 03 28

Matsegora.Stanislav@renault.kh.ua

Бутов Дмитро

Продавець нових автомобілів

тел.: 067 578 48 01

butov.dmytro@renault.kh.ua

Відділ по роботі з корпоративними клієнтами


Гнєдков Гліб

Керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами

тел.: 067 009 5 777

Hleb.Hnyedkov@renault.kh.ua

Сухомлін Євген

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

тел.: 067 505 18 36

Evgen.Suhomlin@sollyplus.com.ua

Киркач Вадим

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

тел.: 067 555 22 07

Vadim.Kirkach@sollyplus.com.ua

Відділ сервісу


Аксьонов Денис

Керівник відділу сервісу

тел.: 067 626 37 27

d.aksenov@renault.kh.ua

Савченко Дмитро

Консультант Сервісу

тел.: 050 343 70 21

D.Savchenko@renault.kh.ua

Терещенко Сергій

Консультант Сервісу

тел.: 067 573 73 03

Ren.Service02@renault.kh.ua

Бурлака Констянтин

Консультант сервісу

тел.: 067 536 09 19

Ren.Service05@renault.kh.ua

Логвиненко Сергій

Консультант сервісу

тел.: 050 343 70 21

Ren.service04@renault.kh.ua

Лакоба Тимур

Інженер з гарантії

Garant@renault.kh.ua


 

Відділ запасних частин


Полуян Роман

Керівник відділу ЗЧ

p.roman@renault.kh.ua

Михалко Ростислав

Менеджер з продажу дод. обладнення

тел.: 067 433 28 32

Dop02@renault.kh.ua

Мороз Віталій

Консультант відділу запасних частин

тел.: 067 626 37 51

Moroz.vitaly@renault.kh.ua

Боровий Віктор

Менеджер з оптових продажів запасних частин

тел.: 067 574 75 04

Ren.wsale@renault.kh.ua

Фінансовий відділ


Булик Артем

Фінансовий експерт

тел.: :067 626 37 46

Finance@renault.kh.ua

Відділ маркетингу


Баклицька Анастасія

Керівник відділу маркетингу

тел.: :067 626 37 03

baklytska.anastasiia@sollyplus.com.ua

Відділ логістики


Черняк Анастасія

Логіст

Ren.Logist@renault.kh.ua

Відділ адміністрації


Демченко Екатерина

Координатор з якості обслуговування

n.service@sollyplus.com.ua

Яровенко Татьяна

Адміністратор

renault@renault.kh.ua

Яровенко Євгеній

Адміністратор Сервісу

Ren.service@renault.kh.ua